صافکاری pdr – صافکاری تضمینی و بدون موج + [قیمت مناسب و رضایت مشتری]

صافکاری pdr چیست؟

صافکاری pdr ، روشی برای ترمیم فرورفتگی‌های بدنه خودرو با تغییر شکل پانل بدون استفاده از رنگ است. این بدان معنی است که نیازی به پر کردن یا رنگ آمیزی روی آسیب نیست و آن را به یک راه حل ایده آل برای ترمیم دندان بدون رنگ تبدیل می کند.
در حین صافکاری pdr از ابزارهای تخصصی برای فشار دادن و ماساژ دادن پانل آسیب دیده از پشت استفاده می شود. در نتیجه، فلز فرورفته به بیرون رانده می شود تا بدون نیاز به رنگ، شکل اولیه خود را بازیابی کند. این کار بدنه را تعمیر می کند و در عین حال رنگ رنگ سازنده را حفظ می کند.
صافکاری PDR یک جایگزین محبوب برای روش‌های مرسوم  ترمیم فرورفتگی با استفاده از رنگ است، زیرا می‌تواند ارزان‌تر و سریع‌تر باشد. از آنجایی که تعمیرات نیازی به رنگ آمیزی و پرداخت ندارد، کل فرآیند ترمیم دندان بدون رنگ معمولا در عرض چند ساعت تکمیل می شود.
صافکاری PDR می تواند نتایج کارآمدی را ارائه دهد و آنها را به  گزینه ای محبوب برای بیمه گران و ارائه دهندگان ناوگان خودرو تبدیل کند.
صافکاری PDR می تواند بهترین گزینه برای فرورفتگی ها باشد، جایی که رنگ شکسته نشده است. اینها ممکن است فرورفتگی‌هایی باشند که از چرخ دستی‌ها، دنج‌های پارک خودرو ، یا ناشی از تگرگ و سنگ ایجاد شده‌اند. همچنین می‌تواند با آماده کردن پانل آسیب‌دیده برای رنگ‌آمیزی مجدد، تکمیل و اولین گام در روند ترمیم فرورفتگی گسترده‌تر باشد و استفاده از پرکننده را به حداقل برساند.

صافکاری pdr ، روشی برای ترمیم فرورفتگی‌های بدنه خودرو است. این بدان معناست که نیازی به پر کردن یا رنگ آمیزی روی بدنه خودرو نیست. در حین صافکاری pdr از ابزارهای تخصصی برای فشار دادن پانل آسیب دیده از پشت استفاده می شود. در نتیجه، فلز فرورفته به بیرون رانده می شود تا شکل اولیه خود را بازیابی کند. این کار باعث ترمیم بدنه می شود و در عین حال پوشش رنگ سازنده را حفظ می کند.

صافکاری pdr یک جایگزین محبوب برای روش‌های مرسوم  صافکاری است ، زیرا می‌تواند ارزان‌تر و سریع‌تر باشد. از آنجایی که نیازی به رنگ آمیزی ندارد، کل فرآیند معمولا در عرض چند ساعت تکمیل می شود. صافکاری pdr می تواند بهترین گزینه برای فرورفتگی های کوچک و یا حتی بزرگ باشد . اینها ممکن است فرورفتگی‌هایی باشند که از چرخ دستی‌ها یا محل‌های پارک ماشین یا در اثر تگرگ یا سنگ ایجاد شده‌اند. همچنین می تواند با آماده کردن پانل آسیب دیده برای رنگ آمیزی مجدد، ترمیم فرورفتگی گسترده تر را تکمیل کند و استفاده از پرکننده را به حداقل برساند.

 

اگر وسیله نقلیه شما دچار یک فرورفتگی ناخوشایند شده باشد، خواه جای برخورد پارکینگ باشد یا فرورفتگی ناشی از تصادف، احتمال زیادی وجود دارد که بتوان آن را با صافکاری PDR تعمیر کرد. اکثر فرورفتگی‌های جزئی را می‌توان توسط کارشناسان صافکاری Pdr در صافکاری سعید تعمیر کرد.  از آنجایی که صافکاری pdr می تواند 80 تا 90 درصد فرورفتگی ها را رفع کند، بهترین راه برای از بین بردن فرورفتگی از ماشین شما است.

 

 

اگر بتوانیم به ناحیه پشت فرورفتگی دسترسی داشته باشیم، اغلب می‌توانیم فرورفتگی را با فرآیند صافکاری pdr درست کنیم. بهترین چیز در مورد PDR این است که ما نیازی به پرکننده بدنه، نیاز به رنگ آمیزی مجدد یا حتی ایجاد اختلال در رنگ کارخانه خودروی شما در طول فرآیند تعمیر نداریم. به همین دلیل، PDR نسبت به فرآیند سنتی ترمیم فرورفتگی که در آن پانل بدنه سمباده می‌شود، پرکننده بدنه اضافه می‌شود و پانل دوباره رنگ می‌شود، زمان‌ بسیار کمتری نیاز دارد.

اگر می‌خواهید با هزینه کمتر و در زمان کمتری فرورفتگی وسیله نقلیه خود را درست کنید، فرآیند صافکاری Pdr سعید راهی عالی برای فرورفتگی های بدنه خودروی شماست. اکثر تعمیرات فرورفتگی Paintless را می توان با هزینه بسیار کمتری نسبت به رنگ آمیزی مجدد و تعمیرات سنتی انجام داد و در کمتر از یک روز کامل می شود!

ما می دانیم که بسیاری از شما هنوز در مورد فرآیند تعمیر فرورفتگی بدون رنگ سؤال دارید، بنابراین ما یک راهنمای عمیق برای پاسخ به بسیاری از سؤالات صافکاری pdr که ممکن است داشته باشید ایجاد کرده ایم.

پس از خواندن این مطلب، درک بهتری از فرآیند تعمیر و اینکه آیا وسیله نقلیه شما با صافکاری pdr قابل تعمیر است یا خیر، خواهید داشت.   ظهور صافکاری pdr به بهترین وجه به عنوان یک فرآیند ترمیمی توصیف می شود که فرورفتگی های کوچک را از بدن خودرو رفع می کند. در حالی که تعمیر فرورفتگی معمولی زمانی مفید است که یک خودرو آسیب قابل توجهی از برخورد دیده باشد، pdr نیازی به استفاده از رنگ ندارد.

صافکاری pdr شامل اعمال فشار به قسمت بیرونی بدنه می شود تا به موقعیت خود قبل از آسیب برگردد. این روش ساده تر و مقرون به صرفه تر است زیرا نیازی به رنگ آمیزی خودرو نیست.

 

 

 

صافکاری با pdr

صافکاری با pdr یک روش تخصصی است که به تکنسین ماهر نیاز دارد. تکنسین باید مکان های دقیق فلز را به دقت بررسی کند تا عمق فرورفتگی آن را پیدا کند. این کار اغلب از داخل پانل انجام می شود، با استفاده از ابزارهای فلزی و بدنه برای فشار دادن فرورفتگی ها، پانل را به حالت اولیه خود باز می گرداند. یک فرورفتگی عمیق تر به چندین مرحله نیاز دارد. نور فلورسنت یا LED اغلب برای روشن کردن ناحیه آسیب دیده استفاده می شود. این به تکنسین کمک می کند تا فرورفتگی را در حین کار بهتر مشاهده کند.

 

صافکاری پی دی آر

صافکاری پی دی آر به دلیل مزایای زیادی که دارد، روشی محبوب برای تعمیر بدنه خودرو است: صافکاری پی دی آر در مقایسه با سایر خدمات صافکاری ارزانتر است. این به دلیل سریع بودن آن و نیازی به رنگ آمیزی ندارد. در صافکاری پی دی آر ، رنگی وجود ندارد و نگرانی در مورد مطابقت رنگ ندارید.

از آنجایی که بدنه خودروی شما بدون تغییر باقی می ماند، نگرانی کمتری در مورد آن وجود دارد. صافکاری پی دی آر می تواند بر روی فرورفتگی های با هر اندازه ای، حتی دانگ های بسیار کوچک کار کند. اما، بیشتر برای فرورفتگی های بزرگتر و کم عمق، جایی که رنگ شکسته نشده است، مناسب است. اگر رنگ ماشین شما آسیب دیده است، به رنگ آمیزی نیز نیاز خواهید داشت. آسیب جزئی بدنه می تواند بر ارزش فروش مجدد خودرو شما تأثیر بگذارد.

صافکاری پی دی آر یک راه عالی برای رفع آسیب و حفظ ارزش ماشین شما است. همچنین برای اتومبیل‌های قدیمی که تطبیق رنگ و پوشش می‌تواند دشوارتر باشد، ایده‌آل است. صافکاری پی دی آر معمولاً به عنوان یک روش تعمیر در صنعت خودرو استفاده می شود. این مورد توسط سازندگان پیشرو خودرو به عنوان یک تکنیک فوق العاده شناخته و تایید شده است.

 

 

صافکاری pdr سعید در تهران

صافکاری PDR سعید در تهران بدنه را به آرامی فشار می‌دهد تا نواحی لکه‌دار را به حالتی برگرداند که خودروها در هنگام خروج از خط مونتاژ در آن قرار داشتند. با تجهیزات سفارشی ، متخصصان آگاه ما در صافکاری pdr سعید در تهران، این توانایی را دارند که آسیب‌های ناشی از تگرگ، ریزش‌ها، آسیب‌های کوچک و چین‌خوردگی را بدون به خطر انداختن رنگ کارخانه خودرو از بین ببرند.

صافکاری pdr سعید در تهران هیچ قطعه یا رنگی تغییر نمی کند. کار صافکاری pdr سعید در تهران یک فرآیند اختصاصی است که در واقع ما را به تجارت پیشرو در صافکاری pdr تبدیل کرده است. ما فقط از کارشناسان بسیار مجربی استفاده می کنیم که در زمینه PDR آموزش دیده اند و از نوآوری های فعلی برای بازگرداندن بدنه خودرو، بدون تأثیرگذاری بر رنگ اصلی ماشین ها استفاده می کنیم.

صرف نظر از انواع فرورفتگی‌ها در ماشین شما، ما در صافکاری pdr سعید تهران می‌توانیم با بازگرداندن ظاهر زیبا به ماشین‌ها به شما کمک کنیم. متخصصان ما واقعاً در از بین بردن خسارات ناشی از حوادث ناگوار، تگرگ و سایر ضربه ها مهارت دارند و ارزش خودروی شما را حفظ میکنند.

تکنیسین های صافکاری سعید بیش از 20 سال تجربه ترکیبی در این صنعت دارند. شایستگی و حرفه ای بودن کارمندان ما دلیل اصلی کسب شهرت ما در صنعت صافکاری pdr است.

 

 

 

هدف از صافکاری PDR در تهران، رفع فرورفتگی بدون تاثیر بر رنگ خودرو است و فقط یک فرورفتگی کوچک و کم عمق ایجاد می کنند این موارد استفاده عالی برای صافکاری pdr هستند. از نظر ما در صافکاری pdr سعید در تهران ، قابل ارزیابی است: اگر آسیب، رنگ را شکسته باشد، فرورفتگی شما کاندیدای تعمیر فرورفتگی بدون رنگ نیست.

اگر به دنبال بهترین صافکاری برای رفع فرورفتگی pdr در تهران یا هر گونه صافکاری pdr در تهران هستید، با تیم حرفه ای ما در صافکاری سعید تماس بگیرید.

فراتر از تعمیر ساده یک فرورفتگی، تیم متخصص ما تجربه خدمات مشتری بی عیب و نقصی را که شایسته آن هستید به شما ارائه می دهد.

ما در صافکاری سعید برای ارائه خدمات با کیفیت بالا شناخته شده و مورد اعتماد هستیم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا به یک متخصص واقعی صافکاری pdr در تهران اجازه دهیم تا نیازهای صافکاری  وسیله نقلیه شما را برطرف کند.

امروز با شماره تلفن های ما در سایت یک قرار ملاقات تعیین کنید.

 

 

 

صافکاری با دستگاه pdr

صافکاری با دستگاه pdr:

✔تخصیص از بین بردن فرورفتگی بدنه، برای ضخامت کمتر از ۱ میلی متر.

 

حرفه ای و کارآمد:

تحویل ۶ برابر سریعتر (در مقایسه با روش سنتی تخریب و تعمیر)، بهبود استفاده از فروشگاه،

 

دستگاه تعمیر فرورفتگی EVBOYS Paintless Dent Puller Car Dent Puller

مناسب برای هر گونه فرورفتگی ، تعمیر درب، تگرگ و سایر فرورفتگی‌ها، با قابلیت تنظیم سطح و چرخاندن دکمه‌ای منحصربه‌فرد برای مناسب‌تر شدن فرورفتگی‌های عمیق، کارآمد و صرفه‌جویی در کار.

 

T Bar Puller Tool برای کارهای صافکاری با دستگاه pdr:

پانل فلزی از طرحی از نوع اهرمی استفاده می کند و همچنین می تواند به دو میله T مختلف و استفاده هوشمندانه تجزیه شود.

دندانه کش T-bar کوتاه می تواند فرورفتگی های هر اندازه را با قدرت ترمیم کند.

صافکاری با دستگاه pdr با ابزار کشیدن دندانه دار T-bar طولانی یک حالت کششی کم مصرف از طریق ضربه چکش کشویی برای ترمیم فرورفتگی های بزرگتر با اثر عالی و کارایی بالا است.

 

صافکاری با دستگاه pdr  با چکش لاستیکی دندانه دار:

برای رفع آسیب های کوچک و نامنظم فرورفتگی استفاده می شود، می تواند به سرعت فرورفتگی های بدنه خودکار را ترمیم کند.

دارای دسته فولادی با کیفیت با طراحی ارگونومیک، راحت، مناسب برای استفاده طولانی مدت صافکاری با دستگاه pdr ابزار گیره کش تعمیری دندانه گیر 62 عددی، دندانه کش T Bar Slide Hammer، بالابر طلایی، کشنده پل و تفنگ چسب برای بدنه خودرو، می تواند 28 زبانه با اندازه های مختلف را انتخاب کند.

این ابزار برای فرآوری ورق های اتومبیل بسیار مناسب است.

 

کارکرد آسانتر:

دستگاه صافکاری pdr برای هر شخصی مناسب است. ست کشنده دندانه دار خودکار بدنه را می توان برای مدت نامحدودی استفاده کرد.

 

چسب های حرفه ای:

در حین استفاده ناگهان جدا نمی شود و یک تفنگ چسب حرفه ای برای کوتاه شدن زمان فرآیند ذوب سریع چسب و بدون نیاز به ده ها دقیقه صبر کردن برای ذوب شدن کامل.

صافکاری با دستگاه pdr تعمیر فرورفتگی بدون رنگ Anyyion 54 ابزار صافکاری pdr بدنه خودرو ابزار حذف گیره خودرو است

 

 

 1. کیت های تعمیر فرورفتگی بدون رنگ Anyyion:

ابزارهای تعمیر ماشین برای زندگی شما لذت بیشتری را به ارمغان می آورد. برداشتن فرورفتگی کاملاً بدون رنگ، سازگار با محیط زیست است و رنگ اصلی ماشین شما را حفظ خواهد کرد.

 

 1. کارکردن با آن بسیار آسان است :

این ابزارها روند برداشتن فرورفتگی را بسیار آسان می کند. این ابزار برای تعمیرکاران حرفه ای خودرو استفاده می کنند خوب است.

 1. در پول و زمان خود صرفه جویی کنید

بسیاری از فرورفتگی ها را می توان در عرض نیم ساعت توسط این ابزار از بین برد، شما می توانید در هر زمان و مکان از آنها استفاده کنید، هرگز نیازی به پرداخت مبلغ زیادی ندارید. ابزار ماشین در پول و زمان شما صرفه جویی می کند.

صافکاری با دستگاه pdr  YOOHE Dent Puller دستگاه تعمیر فرورفتگی بدون رنگ 53 عددی با کشنده دندانه دار T-Bar T-Bar Slide Hammer و دندانه کش طلایی قابل تنظیم برای آسیب دیدگی ناشی از تگرگ خودرو و پاک کننده دینگ صافکاری با دستگاه pdr  PERFECT TOOL کیت دندان کش ماشین ما با مجموع 53 عدد، یک کیت کامل تعمیر فرورفتگی بدنه DIY است.

شامل کلاسیک‌ترین و محبوب‌ترین ابزارها مانند کشنده دندانه‌ای طلایی، دندانه‌کش چکش لغزنده Pro 2-in-1، چکش لاستیکی و دارای زبانه‌های کششی حرفه‌ای با جذب قوی‌تر و بادوام‌تر است.

طراحی منحصر به فرد – با استفاده از اصل اهرم برای طراحی دندانه گیر ارگونومیک است، بالابر دندانه طلایی با منحصر به فرد می تواند عرض و ارتفاع را تنظیم کند. شما می توانید موقعیت و فاصله ثابت را برای فرورفتگی های اندازه های مختلف خود به طور موثر و صرفه جویی در کار تنظیم کنید.

علاوه بر این، فرورفتگی را نه تنها برای انواع خودروها کاملاً از بین ببرید، بلکه می توانید از آن برای تعمیر انواع فرورفتگی استفاده کنید.

چکش اسلاید PRO 2 در دندانه کش چکش کشویی T-bar دو روش برای استفاده دارد. ابزار کشیدن دندانه دار T-bar طولانی یک حالت کششی کم مصرف از طریق ضربه چکش کشویی برای ترمیم فرورفتگی های بزرگتر با اثر عالی و کارایی بالا است. و دندانه کش T-bar کوتاه می تواند فرورفتگی های هر اندازه را با قدرت خود ترمیم کند، اثر ساده و سریع است. تجربه‌های متفاوتی برای از بین بردن فرورفتگی بدنه خواهید داشت.

 

 

دستگاه صافکاری pdr

دستگاه صافکاری pdr Duokon Automotive

دستگاه دستی تعمیر فرورفتگی بدون رنگ خودرو، ابزار تعمیر رنگ بدنه خودرو بدون رنگ (استاندارد ژاپنی ۱۱۰ ولت)

برند: Qiilu

اندازه: استاندارد ژاپنی ۱۱۰ ولت فرورفتگی گرد تولید شده توسط تگرگ و بدنه است.

♥ برای صافکاری pdr  است و به سطح رنگ شده آسیب نمی رساند، مناسب برای فرورفتگی های صاف است.

از آخرین فناوری کنترل برنامه تک تراشه برای کنترل دقیق شکل موج کار استفاده می کند.

♥ به سطح رنگ شده آسیب نمی رساند، مناسب برای فرورفتگی های صاف است. از آخرین فناوری کنترل برنامه تک تراشه برای کنترل دقیق شکل موج کار استفاده می کند.

♥ این دستگاه کشنده دندانه دار ساخته شده از مواد با کیفیت بالا که به اندازه کافی بادوام است تا چندین سال برای شما دوام بیاورد.

 

 

 

روش صافکاری pdr – صافکار pdr دقیقا چکار میکند؟

قبل از اینکه بتوانیم بررسی کنیم که چگونه یک فرورفتگی را از یک ماشین رفع کنیم، باید تئوری آن را بدانیم.

فرورفتگی ها چگونه ایجاد می شوند؟

ورق فلزی که پانل های بدنه خودروی شما را تشکیل می دهد دارای اتم های فلزی به صورت منظم است. هنگامی که ورق تحت یک نیروی خارجی بیش از حد قرار می گیرد، می تواند منجر به دو چیز شود:

این می تواند اتم ها را به اندازه ای جابجا کند که در پانل های بدنه خودرو فرورفتگی ایجاد کند.

می تواند اتم ها را به قدری جابجا کند که ورق را از هم جدا کند.

 

فرورفتگی های خودرو چگونه از بین می روند؟

هدف این است که اتم های فلزی که پانل بدنه از آن تشکیل شده است، مجدداً تراز شود. برای این کار باید نیرویی در جهت مخالف اعمال کنید. با این حال، باید توجه داشت که فلز تنها در صورت تغییر شکل تا یک نقطه خاص قابل ترمیم است. اگر تغییر شکل بیش از حد باشد، فرورفتگی را نمی توان به راحتی رفع کرد.

مانند هر فرآیند دیگری در خدمات تعمیر بدنه خودرو، صافکاری pdr با ارزیابی کامل وسیله نقلیه شما شروع می شود. مهم است که تمام فرورفتگی‌های خودروی خود را پیدا کنید و تعیین کنید که کدام یک واقعاً از طریق این روش قابل رفع هستند.

همچنین تعیین میزان آسیب از همان ابتدا بسیار مهم است. زیرا برخی از فرورفتگی‌ها یا چین‌ها، هر چند کوچک باشند، اگر خیلی تیز باشند یا رنگ بیش از حد کشیده شده باشد، نمی‌توانند با صافکاری pdr ترمیم شوند.

هنگامی که آسیب ارزیابی شد و PDR تأیید شد، تکنسین‌ها بر روی فشار دادن یا بیرون کشیدن فرورفتگی‌ها از پانل‌های فلزی کار می‌کنند تا نیازی به پرکننده یا رنگ‌آمیزی نباشد. این فرآیند می تواند بین 2 تا 3 روز طول بکشد و مطمئناً گزینه ای مقرون به صرفه تر از رنگ آمیزی مجدد سنتی است.

 

 

 

صافکاری pdr یک راه عالی برای از بین بردن فرورفتگی ها از بدنه ماشین شما است.

این روش که معمولاً به عنوان رفع فرورفتگی بدون رنگ نیز شناخته می شود، می تواند برای طیف گسترده ای از آسیب ها استفاده شود، اما تنها در صورتی که سطح رنگ سالم باشد.

صافکاری pdr اغلب برای ترمیم آسیب های ناشی از تگرگ، آسیب های خطوط بدنه، چین و چروک های جزئی درب استفاده می شود و همچنین pdr بر روی پانل های آلومینیومی و فولادی کار می کند. حتی اگر ماشین شما نیاز به رنگ آمیزی داشته باشد، باز هم می توان از این روش برای آماده سازی پانل آسیب دیده استفاده کرد، بنابراین هزینه های شما کاهش می یابد.

صافکاری pdr نه تنها سریع تر است، بلکه روشی مقرون به صرفه تر برای ترمیم آسیب است.

با صافکاری سعید در تهران، تماس بگیرید تا در مورد فرآیند و تکنیک صافکاری pdr ما بیشتر بدانید.

صافکاری pdr راه سریعتر و مقرون به صرفه تری برای بهینه سازی خودروی شما با رفع فرورفتگی های نامطلوب در بدنه است.

برای این نوع تعمیرات محدودیت هایی وجود دارد که باید قبل از عجله به فروشگاه خودرو در نظر بگیرید. قاعده کلی این است که صافکاری pdr برای فرورفتگی ها و چین های جزئی کار می کند – اما چه چیزی جزئی در نظر گرفته می شود؟

آیا فقط اندازه آن مهم است؟ خیر،

گاهی اوقات حتی فرورفتگی های بزرگ به قطر چند اینچ را می توان با صافکاری pdr رفع کرد. اندازه در واقع یک عامل است، اما میزان کشش رنگ نیز مهم است. فرورفتگی های تیز، مهم نیست که چقدر کوچک باشند، ممکن است نیاز به پرکننده بدن و رنگ آمیزی مجدد داشته باشند.

اگر وسیله نقلیه شما برای PDR مناسب است، پس این فرآیند در واقع بسیار ساده است. نکته شگفت‌انگیز در مورد صافکاری pdr این است که می‌تواند تعدادی فرورفتگی کوچک مختلف را که به دلایل مختلف ایجاد شده‌اند، ترمیم کند.

این سریع ترین و مقرون به صرفه ترین شکل ترمیم فرورفتگی است که وجود دارد.

برخی از شما ممکن است این سوال را داشته باشید که چه نوع آسیب هایی را می توان با صافکاری pdr ترمیم کرد

تقریباً هر مالک وسیله نقلیه پس از پارک کردن خودرو در جایی به آن بازمی‌گردد و در مقطعی از زندگی خود متوجه آسیب می‌شود. ما یک لیست مفید از آنچه می تواند باعث ایجاد فرورفتگی در وسیله نقلیه شما شود، ایجاد کرده ایم تا تشخیص دهید چه اتفاقی افتاده است!

رایج‌ترین روش‌های صافکاری pdr از میله‌های فلزی و بدنه برای بیرون راندن حفره‌ها از قسمت زیرین پانل آسیب‌دیده استفاده می‌کنند.

چسب کشی روش دومی است که بسته به درجه عمق و محل آسیب مورد نظر به عنوان جایگزین مورد استفاده قرار می گیرد. در این حالت، زبانه‌های پلاستیکی به سطح خارجی ناحیه آسیب‌دیده چسبانده می‌شوند و سپس اتصال ابزار کششی به این زبانه‌ها و اعمال فشار برای برداشتن یا نرم کردن ناحیه تعمیر می‌تواند منجر به کنده شدن رنگ از خودرو شود.

این تکنیک به مهارت نیاز دارد که رنگ کارخانه اصلی خود را همراه با مهارت‌های حرفه‌ای برای جلوگیری از هرگونه مشکل رنگ داشته باشد.

در هر دو روش، تنظیم دقیق ناحیه تعمیر اغلب مستلزم ضربه زدن به ناحیه ضربه‌خورده برای برداشتن نقاط بلند کوچک یا کوچک کردن فلز است و سطح را صاف می‌کند. پانل های آلومینیومی و فولادی را می توان با استفاده از هر دو روش و دستیابی به نتایج یکسان استفاده کرد.

 

 

 

لوازم صافکاری pdr

می‌توانید ابزارهای ارزان قیمت صافکاری pdr را پیدا کنید، اما تکنسین‌های متخصص بدنه خودرو در صافکاری سعید از ابزارهای ویژه‌ای برای برای اینکار با استفاده از تکنیک‌های بسیار ماهرانه استفاده می‌کنند.

سیستم های روشنایی: برای دسترسی به حفره از نور فلورسنت یا LED استفاده می شود. با ناپدید شدن زنگ ها، انعکاس نور بر روی خودرو بهبود می یابد.

تخته دندانه دار خطی: از آن برای فرورفتگی ها برای رفع فرورفتگی های کوچک استفاده میکنند

ابزارهای بریس، دست و قلاب ابزار قلاب Rod Tools یا میله های ترمیم فرورفتگی بدون رنگ / میله های رفع فرورفتگی بدون رنگ دم نهنگ ، ابزار سیم

چسب ترمیم کننده فرورفتگی بدون رنگ Dent Lifter: این ابزار به شما این امکان را می دهد که تا رسیدن به نتایج دلخواه، ضربه های درب و آسیب تگرگ را کنترل و فشار دهید.

چکش اسلاید: برای ضربه زدن به نقاط مرتفع با ضربه به پایین استفاده می شود

لایه بردار تفنگ چسب زبانه های چسب بطری اسپری 91% ایزوپروپیل الکل موارد فوق ابزارها و لوازم اصلی لازم برای انجام صافکاری pdr هستند.

با این حال، بسیاری از لوازم جانبی دیگر را در بازار پیدا خواهید کرد.

 

ابزار صافکاری pdr

اگر می خواهید صافکاری pdr را امتحان کنید، در اینجا سه کیت به شما توصیه می کنیم.

کیت صافکاری pdr شماره 1:

اولین کیت جامع و 200 تکه ای از Super PDR است که شامل تعدادی میله با کد رنگی، یک فنجان مکش خلاء و یک دندانه بالابر است. اگر PDR انجام دهید این تجارت را یاد بگیرید، سپس تمام ابزارهای لازم را خواهید داشت.

کیت PDR شماره 2:

یک کیت 45 تکه ارتقا یافته از Gliston گزینه خوب دیگری است و بهترین انتخاب در لیست بهترین کیت های صافکاری pdr برای خودرو است .

کیت PDR شماره 3:

در نهایت، کیت مقرون به صرفه تری از Manelord وجود دارد که شامل یک دندانه کش پل، زبانه های چسب کش سیاه و آبی و دو بیل چسب است. در حالی که به اندازه دو قطعه دیگر نیست، کیت Manelord هنوز در فروشگاههای معتبر مثل آمازون در مورد رفع فرورفتگی های غیرمنتظره بررسی های خوبی دارد.

 

 

 

کیت صافکاری pdr پاک کننده فرورفتگی خودرو Furuix این شامل موارد خاصی مانند:

 • میله های PDR
 • از بین برنده دندان
 • بالابر دندان
 • چکش کشویی سبک PDR
 • کیت چسب دندانه دار

بسته شامل: 1 عدد چکش کشویی 1 عدد چکش تعمیری 1 عدد تفنگ چسب سیاه (شاخه ما) 10 عدد زبانه کش صورتی (10 عدد سایز مختلف) 6 عدد زبانه کشنده سفید (6 عدد سایز مختلف) 5 عدد چوب پلاستیکی سفید 1 عددمیلهتی بالابر دندانه دار 1 عدد نگهدارنده زبانه های کشنده (استفاده راحت تر از زبانه ها) 1 عدد دندانه بالابر طلایی 10 عدد زبانه آبی 8 عدد زبانه زرد 4 عدد زبانه آلومینیومی 1 عدد تابلوی خط LED زرد 1 عدد ضربه به پایین با 9 سر 1 عدد پلاستیک زرد بیل 10 عدد میله چسب مشکی 1 عدد کیت بریج 1 عدد کیسه تعمیر فرورفتگی بدون رنگ قرمز 1 عدد بیل پلاستیکی زرد 1 عدد گوه آبی 1 عدددندانه‌کش بالابرT-bar 1 عدد T-bar Hail Hammer

هر کیت همراه با دستورالعمل PDR است.

 

کیت چسب pdr ALL IN ONE:

این کیت ترمیم فرورفتگی شامل تمام زبانه های کشیدن فرورفتگی صافکاری pdr ، میله های چسب و لوازم جانبی لازم برای از بین بردن هر نوع فرورفتگی است.

تفنگ چسب سیاه- US;1PC Dent lifter قرمز;1PC Slide Hammer II;9PC زبانه سیاه; 8 عدد زبانه آلومینیومی؛ 5 عدد زبانه کشیدن چسب آبی؛ 1 عدد با ضربه زدن به پایین (2 سر)؛ 10 عدد میله چسب سفید؛ 1 عدد بیل پلاستیکی قرمز؛ 1 عدد عدد کش قرمز T؛ 1 عدد جعبه ابزار آبی دریایی؛ 1 عدد بطری اسپری آلومینیومی؛ 1 عدد پارچه تمیز آبی

 

 

 

مراحل صافکاری pdr

در صافکاری سعید، تکنسین‌های متخصص ما متعهد هستند که خودروی شما را به وضعیت جدید برگردانند. برای انجام این کار، ما یک فرآیند دقیق را دنبال می کنیم که شامل:

ارزیابی آسیب :

اولین کاری که هنگام بررسی خودروی شما برای صافکاری pdr  انجام می‌دهیم این است که آسیب را بر اساس محل فرورفتگی، اندازه فرورفتگی، میزان آسانی دسترسی به آن و اینکه آیا pdr یک گزینه قابل انجام است، ارزیابی می‌کنیم.

 

دسترسی به فرورفتگی :

برای انجام صافکاری pdr، معمولاً باید به قسمت پشتی فرورفتگی دسترسی داشته باشیم. برای انجام این کار، معمولاً باید پانل ها، چراغ ها را برداریم.

نگاه دقیق‌تر : برای ارزیابی حرفه‌ای فرورفتگی، از ابزارهای پیشرفته برای مشاهده سایه‌های فرورفتگی استفاده می‌کنیم تا دقیقا بفهمیم کجا باید فشار وارد شود. سپس با استفاده از یک ابزار مخصوص فرورفتگی را از داخل به آرامی فشار می دهیم تا به حالت اولیه خود بازگردد.

 

 

 

صافکاری pdr با میله

در بین تکنیک های مختلف صافکاری (Paintless Dent Repairs) PDR ، روشی که برای از بین بردن فرورفتگی ها از وسایل نقلیه به کمترین تهاجمی ترین روش موجود در بازار استفاده می شود، بدون شک سریع ترین و پایدارترین آن از نظر زیست محیطی که شامل استفاده از اهرم های فولادی است، برجسته است .

در بین تمام ابزارها، می توان مکنده (که چسب حرارتی به آن اضافه می شود تا دینگ ها را جدا کرد)، چکش (با نوک پلاستیکی برای آسیب نرساندن به ورق فلز)، پارچه میکروفیبر، پولیش (برای اطمینان از اینکه سطح همیشه براق است)، ابزار جداسازی قطعات، محافظ شیشه، الکل برای حذف مکنده ها پس از استفاده، چکش اینرسی، تفنگ داغ، باتری ها و شارژر باتری برای نور صافکاری PDR که فرآیند برداشتن فرورفتگی را همراهی می کند.

به طور کلی، هر اهرم از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و به راحتی خورده نمی شود، ضد زنگ و مقاوم است.

 

 

صافکاری pdr بدون رنگ با میله

اهرم ها به تکنسین صافکاری pdr این امکان را می دهند که به راحتی به داخل فرورفتگی ها دسترسی داشته باشند. تنها کاری که پس از آن باید انجام دهد این است که فشار مکرر را اعمال کند تا زمانی که فرورفتگی کاملاً از بین برود.

این کار ساختار ورق فلزی را به حالت قبل از ضربه باز می گرداند. یک ابزار پشتیبانی مهم در این زمینه، نور PDR است که یافتن تمام فرورفتگی‌های روی سطوح خودرو را آسان‌تر می‌کند و کار تکنسین را تسهیل می‌کند.

طول اهرم ها با توجه به سطح و منطقه تعمیر متفاوت است. اگر مثلاً فرورفتگی روی سقف باشد، بهترین اهرم می تواند تا ۲ متر طول داشته باشد. به همین دلیل اهرم های قابل تنظیمی وجود دارد که می توانند به این اندازه برسند. نباید فراموش کرد که هر اهرم دارای نوک گرد است تا به ورق فلز آسیبی وارد نشود.

 

 

 

 

کار با میله صافکاری pdr – انواع میله های صافکاری pdr چه کاری انجام میدهند؟

مزایای ترمیم فرورفتگی با اهرم صافکاری pdr چیست؟

 1.  تعمیر در کمتر از ۲۴ ساعت (۲۰ تا ۵۰ درصد کمتر از صافکاری سنتی)
 2. استفاده از فیلر بدنه ضروری نیست: صد در صد دست‌ساز و غیرتهاجمی بودن، نیازی به استفاده از محصولات تعمیری نیست. فقط اهرم قابل استفاده است.
 3.  کاهش هزینه‌ها.
 4.  پایداری محیط زیست: این نوع تعمیر کاملاً سازگار با محیط زیست است، زیرا نیازی به استفاده از محصولات مضر برای محیط زیست ندارد.
 5.  افزایش رضایت مشتری: با تعمیرات سریع، مشتری نسبت به تعمیرات سنتی و خودرو در حالت اولیه، رضایت بیشتری خواهد داشت.
 6.  این نوع تعمیر از کاهش ارزش خودرو جلوگیری می‌کند.

در پایان هر تعمیر، قبل از تحویل، خودرو تحت کنترل کیفی دقیق قرار می‌گیرد.

 

 

میله صافکاری pdr – میله Pdr چیست؟

اگر فرورفتگی وسیله نقلیه شما کوچک است و به‌راحتی می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد، تکنسین از طریق یک میله فلزی در پایین فرورفتگی فشار ایجاد می‌کند تا بتوان آن را به‌جای خود بازگرداند.

اگر تعمیر محل مشکل است، مانند یک منطقه در امتداد سقف، زبانه‌های ترمیم فرورفتگی بدون رنگ همراه با فرمول چسب تخصصی ممکن است ضروری باشد. تکنسین موادی را اضافه می‌کند تا فرورفتگی را از قسمت بالای پانل بدنه بالا بکشد.

این رویکرد در خارج کردن اکثر فرورفتگی مؤثر است. بااین‌حال، اگر نشانه‌ای وجود داشته باشد که هنوز آسیب وجود دارد، تکنسین اطمینان حاصل می‌کند که منطقه به‌درستی پایین و صاف‌شده است تا درست به نظر برسد.

ضربه زدن دقیق این ناحیه باعث می‌شود که لکه‌های کوچک راحت‌تر ترکیب شوند، طوری که انگار حتی فرورفتگی وجود ندارد. بااین‌حال، تنها یک تکنسین حرفه‌ای صافکاری pdr باید این رویکرد را انجام دهد، زیرا فشار بیش‌ازحد این امکان را دارد که باعث ایجاد بخش‌های مرتفعی شود که پوشش شفاف و همچنین رنگ خودرو را در معرض خطر قرار می‌دهد و درنهایت منجر به بریدگی یا ترک خوردن می‌شود.

پس برای تعمیر بدنه خود به هیچ تعمیرگاه قدیمی خودرو اعتماد نکنید. شما به یک متخصص صافکاری pdr نیاز دارید و شایسته آن هستید که ظرافت‌های صافکاری pdr را درک کند.

 

 

 

قیمت میله های پی دی آر

کیت ترمیم دندان بدون رنگ Anyyion 98 129.99 دلار در آمازون
کیت 98 تکه PDR Annyion که هم برای مغازه‌ها و هم برای ماشین‌فروش‌های معمولی مناسب است، حاوی مجموعه عظیمی از ابزار است که در یک کیف حمل دستی قرار گرفته‌اند. در داخل کیف ابزارهایی برای ترمیم تقریباً هر فرورفتگی پیدا خواهید کرد، از جمله دستگیره های فشاری، تخته پل، شیرهای فلزی، بالابرهای دندانه دار فولادی با کیفیت، چکش های آلومینیومی و لاستیکی، زبانه های مختلف کشنده و تفنگ چسب. مشتریان گزارش می دهند که چسب قوی است، که به هنگام کشیدن فرورفتگی کمک می کند، اما حذف چسب از رنگ شکننده می تواند یک چالش باشد. چکش کشویی سبک وزن برای کاربردهایی که به نیروی بیشتری نیاز دارند کارآمد نیست، اما بیشتر فرورفتگی ها باید با دقت برداشته شوند.
این کیت شامل یک دستورالعمل دقیق است که مشخص می کند از کدام ترکیب ابزار برای فرورفتگی های مختلف استفاده شود. مونتاژ و عملکرد ابزار نسبتاً ساده است، اما از آنجایی که قطعات بسیار زیادی وجود دارد، ممکن است لازم باشد تا زمانی که با تمام گزینه های تعمیر آشنا شوید، به دفترچه راهنما مراجعه کنید.
کیت کشنده دندانه دار اتومبیل GLISTON
۴۹.۹۹ دلار در آمازون
کیت دندانه‌کش GLISTON مجهز به اتصالات مختلف و زبانه‌های چسب منطبق برای فرورفتگی‌های کوچک و بزرگ است، اما فرورفتگی‌های بزرگ‌تر جایی هستند که این مجموعه واقعاً می‌درخشد. ارتفاع و عرض قابل تنظیم کشش به آن اجازه می‌دهد تا از فرورفتگی‌های وسیع‌تری نسبت به رقبای خود استفاده کند و اهرم کشیدن فرورفتگی‌ها را آسان‌تر می‌کند.
این مدل که از فولاد ضد زنگ با کربن بالا ساخته شده است، قوی است اما به دلیل ساختار نازک مانند برخی از برندهای رقیب دوام نمی آورد. مانند بسیاری از دندانه‌کش‌هایی که نیاز به چسب دارند، بهتر است از آن زمانی استفاده شود که رنگ سرد است تا چسب سفت شود. کتابچه راهنمای دستورالعمل کمی مبهم است، اما تعداد زیادی ویدیوی مفید یوتیوب برای این دندانه‌کش وجود دارد.

صافکاری pdr چه فرورفتگی هایی را درست میکند

صافکاری pdr بهتر است در خودروهایی بدون آسیب رنگ انجام شود .  فرمی است که بیمه برای انواع آسیب های فرورفتگی زیر توصیه می کند، زیرا خودروهای امروزی با رنگ بسیار انعطاف پذیرتری به نظر می رسند.

 • خسارت تگرگ
 • فرورفتگی و فرورفتگی جزئی
 • نوک درب
 • فرورفتگی های کم عمق به اندازه بسکتبال

 

صافکاری pdr چگونه کار می کند

صافکاری pdr  فرآیندی نوآورانه است که باید توسط تکنسین ماهر انجام شود تا به نمای بیرونی خودرو آسیبی وارد نشود.

یکی از روش‌های رایج صافکاری pdr ، استفاده از میله‌های فلزی، میله‌های بدنه و چسب مخصوص برای فشار دادن یا برگرداندن فرورفتگی‌ها به موقعیت صحیح خود است.

گاهی اوقات، فرورفتگی ها به ضربه زدن نیاز دارند تا لکه های بلند در ترمیم را از بین ببرد و ظاهر صاف را به آن بازگرداند.

اگرچه مفهوم ساده است ولی عمل صافکاری pdr بسیار دقیق است.

برداشتن فرورفتگی ها به این روش شامل چندین مرحله است، از جمله استفاده از ابزارهای زیادی برای تعیین موقعیت دقیق، اندازه و شکل فرورفتگی.

علاوه بر این، ترمیم فرورفتگی ها به این روش مستلزم وارد کردن مقدار دقیق فشار در محل صحیح بر روی فرورفتگی است تا بدنه ماشین بدون آسیب رساندن به آن دستکاری شود. استفاده از یک تکنسین غیر ماهر، ماشین شما را در معرض خطر تقسیم رنگ قرار می دهد که بدون رنگ آمیزی قابل تعمیر نیست.

صافکاری سعید به آموزش تکنسین های خود برای یادگیری ماهیت دقیق این مهارت افتخار می کنیم. هنگامی که از ما برای این خدمات استفاده می کنید، می توانید مطمئن باشید که ماشین شما توسط یک متخصص واقعی و صافکار pdr تعمیر می شود.

 

 

 

قیمت صافکاری pdr

صافکاری pdr ( هنر از بین بردن فرورفتگی ها از ماشین بدون رنگ آمیزی است. صافکاری pdr  یک تعویض بدنه نیست، با این حال، می تواند تعمیرات زیادی را انجام دهد که بدنه فروشی ها و سایر تعمیرگاه ها سعی در تعمیر آنها دارند.

تعمیرات با استفاده از pdr بسیار ارزان تر از یک فروشگاه بدنه است و برای وسیله نقلیه شما و محیط زیست بهتر است.

قیمت ها متفاوت است. تعمیر صافکاری pdr که توسط تکنسین های با تجربه PDR انجام می شود، تعمیر بهتری نسبت به رنگ آمیزی، پرکردن یا سمباده کاری است که ممکن است انجام شود.

 • فرورفتگی های سایز دایم از ۱ میلیون تومان شروع می شود
 • فرورفتگی های اندازه نیکل از ۲ میلیون تومان شروع می شود
 • فرورفتگی های اندازه یک چهارم از ۴ میلیون تومان شروع می شود
 • فرورفتگی های اندازه پنجاه سنت از ۶ میلیون تومان شروع می شود
 • فرورفتگی های اندازه بیس بال از ۸ میلیون تومان به بالا شروع می شود
 •  درک این نکته مهم است که تفاوت زیادی بین از صافکاری بدون رنگ با کیفیت بالا که توسط تکنسین های بسیار ماهر و با تجربه ارائه می شود و تعمیرات نامرغوب با کیفیت پایین توسط ارزان ترین فرد شهر وجود دارد.

هدف ما این نیست که ارزانترین باشیم

بنابراین اگر به دنبال ارزان ترین قیمت هستید، اگر به دنبال تعمیر با کیفیت با سطح خدمات فوق العاده هستید، لطفاً برای راهنمایی در مورد نحوه انجام هزینه های مربوطه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عوامل زیادی وجود دارد که یک تکنسین صافکاری pdr واجد شرایط باید قبل از اعمال لمس جادویی خود بر روی هر فرورفتگی در نظر بگیرد، از جمله:

 • قطر فرورفتگی
 • عمق آسیب
 • معادله بین قطر و عمق
 • کشش و جای در آسیب
 • محل آسیب روی پانل
 • در دسترس بودن و دسترسی به پشت فرورفتگی
 • مارک و مدل ماشین
 • مواد مورد استفاده برای تشکیل پانل های بدنه
 • رنگ
 • قدمت و اصالت رنگ
 • چه چیزی باعث فرورفتگی شده
 • دمای بیرون در روز بروز آسیب و روز تعمیر آن.

از آنجایی که همه این عوامل در روند ترمیم نقش دارند، هر فرورفتگی به اندازه اثر انگشت فردی است.

در حالی که ممکن است دو فرورفتگی بسیار شبیه به هم به نظر برسند، اما چالش‌های بسیار متفاوتی را برای تکنسین ایجاد می‌کنند و برای دستیابی به یک تعمیر با کیفیت بالا به رویکرد بسیار متفاوتی نیاز دارند.

بر این اساس، لیست قیمت فقط برای اهداف مشخص نیستند و در نهایت تکنسین بهترین موقعیت را برای مشاوره برای بهترین نتیجه در خودروی شما خواهد داشت.

 

 

 

 

هزینه صافکاری pdr

اولین گام شناسایی علت آسیب فرورفتگی است. صافکاری سعید هزینه‌های صافکاری pdr  و برداشتن فرورفتگی بدون رنگ را بر اساس چگونگی آسیب و نوع آسیب فرورفتگی که می‌توانیم در صافکاری در نزدیکی شما تعمیر کنیم، محاسبه می‌کند.

بیایید به یکی از سوالات مطرح شده در صنعت خود پاسخ دهیم، هزینه صافکاری pdr  ؟

بسته به نوع آسیبی که دارید، هزینه صافکاری pdr متفاوت خواهد بود.

ما هزینه آن را بر اساس دسته آسیب تقسیم کرده ایم.

هزینه آسیب تصادف، هزینه تعمیر تگرگ خودرو و تعمیر درب.

آسیب فرورفتگی ماشین ناشی از خرابی یا برخورد یک اتفاق بسیار رایج است. در واقع، یک فرد به طور متوسط ​​هر شش سال یک بار اتفاق ناگوار می‌افتد که تصادفات از عقب شایع ترین آنها هستند.

شرکت بیمه خودرو می گوید: «تقریباً ۱۲ میلیون تصادف خودرو در سال رخ می دهد و از این تعداد، اکثریت قریب به اتفاق تصادفات جزئی هستند.

هزینه رفع آسیب ناشی از برخورد چقدر است؟

اگر تصادف آسیبی به رنگ وارد نکرده باشد، صافکاری pdr  یک گزینه مناسب است.

در صافکاری سعید، متوسط ​​هزینه برداشتن یک فرورفتگی بین ۲ میلیون تا ۸ میلیون است. با افزایش اندازه فرورفتگی، می توانید انتظار  مبلغ اضافی در هر نیم اینچ را داشته باشید.

خسارت ناشی از تگرگ یا تصادف می تواند به ویژه برای مالک خودرو استرس زا باشد و اگر مالک بیمه نامه جامعی برای خودروی آسیب دیده نداشته باشد، برای جیب او ویرانگر خواهد بود.

خسارت تگرگ یا تصادف خودرو یکی از دلایل اصلی تلفات است. حتی اگر ماشین هنوز قابل رانندگی باشد، می‌توان با یک طوفان تگرگ یا تصادف شدید تمام شود.

اکثر صاحبان خودرو از تعمیر تگرگ یا تصادف خودرو اطلاعی ندارند.

اگر بیمه نامه جامعی برای وسیله نقلیه خود ندارید، هزینه صافکاری pdr یا ترمیم آسیب تگرگ یا تصادف و از بین بردن فرورفتگی به شرح زیر است:

فرورفتگی های کوچک: ۲ میلیون

فرورفتگی های متوسط: ۴ میلیون

دندانه های بزرگ: ۶ تا ۸ میلیون

همانطور که می بینید، هزینه تعمیر آسیب ناشی از تگرگ می تواند به سرعت افزایش یابد.

در صافکاری سعید، اگر بخواهید آسیب‌های وارده را از جیب خود تعمیر کنید، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا با شما همکاری کنیم.

چه بیمه جامع داشته باشید چه نداشته باشید، بهتر است با ارزیابی خسارت شروع کنید.

ارزیابی های ما بدون هزینه است و شما هیچ تعهدی برای انجام تعمیرات خود با ما ندارید.

اگر در تهران زندگی می کنید، با ما تماس بگیرید یا ارزیابی خود را به صورت آنلاین با استفاده از فرم برای ما ارسال کنید.

 

 

 

قیمت دستگاه صافکاری pdr

قیمت دستگاه صافکاری pdr یا تعمیر فرورفتگی بدون رنگ SILIVN – 57

کشنده فرورفتگی طلایی:

مناسب برای هر گونه فرورفتگی خودرو، تعمیر درب، تگرگ و سایر فرورفتگی‌ها، با قابلیت تنظیم سطح منحصر به فرد و چرخاندن دکمه برای جابجایی بهتر در فرورفتگی‌های عمیق، کارآمد و صرفه‌جویی در کار.

کشنده فرورفتگی پل:

دندانه کش پل قطب منحصر به فرد می تواند فاصله را تنظیم کرده و دکمه را بچرخاند تا بر روی فرورفتگی ها، کارآمدتر قرار بگیرد.

چکش لاستیکی دندانه دار:

برای رفع آسیب فرورفتگی کوچک و نامنظم استفاده می شود، می تواند به سرعت فرورفتگی های بدنه خودکار را ترمیم کند. دارای دسته فولادی با کیفیت با طراحی ارگونومیک، راحت، مناسب برای استفاده طولانی مدت.

باعث خراش نمی شود:

پایه کشنده دندانه دار و زبانه های کشنده از پلاستیک پیشرفته ساخته شده اند. علاوه بر این، در قسمت هایی از بدن که با کف فوم با کیفیت بالا تماس دارد، می تواند از آسیب به رنگ اصلی جلوگیری کند.

کاربرد گسترده:

ابزارهای صافکاری طراحی ساده ای دارند ، بسیاری از دندانه زدا را می توان در نیم ساعت تمام کرد. مناسب برای از بین بردن فرورفتگی های خودرو، درب و تعمیر فرورفتگی تگرگ.

 

جنس میله های pdr چیست؟

کیت ابزار میله استیل ضد زنگ Vevor میله های برش دندانه 68 عدد تعمیر فرورفتگی

کاری که کیت می تواند انجام دهد: با کیت ابزار عالی ۶۸ عددی برای تعمیر فرورفتگی بدون رنگ، می توانید ماشین خود را بدون زحمت تعمیر کنید و به رنگ اصلی بدنه ماشین خود آسیبی نرسانید. کیت تعمیر آسیب ناشی از تگرگ برای بیرون زدن فرورفتگی ها به طور موثر و ایمن عالی است. همچنین برای سطوح فلزی مانند اتومبیل، یخچال، موتور سیکلت و ماشین لباسشویی مناسب است.
68 عدد ابزار حذف دندان: 68 قطعه ابزار در بسته بندی. 1 عدد ست میله شامل 10 عدد (B8-B11، C1-C6)، 1 عدد کشنده پل، 1 عدد تخته ال ای دی، 1 عدد چکش اسلاید، 1 عدد چکش، 1 عدد چکش تگرگ میله ای، 1 عدد تفنگ چسب داغ، 34 عدد زبانه کشنده، 20 عدد میله چسب، 1 عدد بالابر دندانه دار T-Bar، 1 عدد بالابر دندانه طلایی، 1 عدد تخته ال ای دی، 1 عدد تاپ داون با 9 سر، 1 عدد بیل پلاستیکی زرد، 1 عدد کیف ابزار، 1 عدد گوه هوا. تمامی ابزارهای فوق به شما این امکان را می دهند که فرورفتگی های مختلف را به راحتی تعمیر کنید.
صرفه جویی در انرژی و زمان: با توجه به نکات ما، می توانید به سرعت نحوه استفاده از این ابزارها را یاد بگیرید. چسب گرم شده را روی زبانه های کشنده بمالید. زبانه ها را به فرورفتگی وصل کنید. حدود ۲ دقیقه صبر کنید دندانه بالابر را قرار دهید و به آرامی بکشید. کمی الکل اسپری کنید، چسب را با بیل بردارید. یک کیسه بزرگ ارائه شده است که باعث می شود ابزارها قابل حمل باشند. شما می توانید آنها را در هر زمان و هر مکان استفاده کنید. شما هرگز نیازی به پرداخت دلارهای زیادی در تعمیرگاه های خودرو ندارید.
10 عدد میله از بین بردن دندان: 10 میله با اندازه های مختلف (B8-B11، C1-C6) وجود دارد. هر کدام دامنه متفاوتی دارند و با توجه به فرورفتگی‌های روی بدنه کاملاً قابل تعمیر هستند تا به شما کمک کند به راحتی فرورفتگی‌ها را از بین ببرید و به مؤثرترین دستیار تبدیل شوید. میله ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند، انبر ارگونومیک را می توان برای صرفه جویی در کار طراحی کرد و به راحتی بلند می شود، بسیار محکم است و به سطح اتومبیل شما آسیب نمی رساند.
ابزارهای کمکی حرفه ای: برد LED می تواند به شما در یافتن سریع فرورفتگی ها کمک کند. و ابزارهای ضربه‌ای به پایین برای رفع آسیب‌های کوچک و نامنظم فرورفتگی، به‌ویژه برای نقاط بالا، عالی هستند. تفنگ چسب داغ ما دارای ویژگی های گرمایش سریع و نازل ضد چکه است که می تواند چسب را بدون افت در 3-5 دقیقه گرم کرده و آزاد کند. 20 عدد چسب به سرعت خشک می شود و محکم می شود که می تواند مقاومت را تحمل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *