صافکاری PDR تهران

pdr200

صافکاری PDR تهران

به دنبال بهترین سرویس صافکاری pdr تهران هستید؟ فوراً با صافکاری سعید تماس بگیرید.

PDR مخفف عبارت ترمیم فرورفتگی بدون رنگ است. این یک فرآیند رفع فرورفتگی است که رنگ اصلی و کارخانه ای خودرو را حفظ می کند و در عین حال عیوب سطح را از بین می برد.

 

اگر متوجه عیب خودرو شده اید ، آن را نزد ما بیاورید تا توسط تکنسین های ما به دقت بررسی شود تا مشخص شود آیا با  صافکاری pdr  قابل تعمیر است یا خیر.

تکنسین های ما مهارت ها ، تجربه و ابزارهای لازم برای ارزیابی فرورفتگی ها و تعیین اینکه آیا می توان آنها را با صافکاری pdr برطرف کرد ، دارند.

 

مواقعی وجود دارد که فرورفتگی بیش از حد گسترده است و در نتیجه رفع آن با  صافکاری pdr  غیرممکن است. با این وجود، تکنسین های ما فرورفتگی روی وسیله نقلیه شما را به دقت بررسی می کنند تا تعیین کنند که آیا می توان آن را با  صافکاری pdr  برطرف کرد و کار را انجام داد.

 

انجام صافکاری pdr ماشین  مشکی توسط تعمیرکار
انجام صافکاری pdr ماشین مشکی توسط تعمیرکار

 

آماده سازی منطقه فرورفتگی

پس از ارزیابی فرورفتگی روی سطح وسیله نقلیه شما، تکنسین های ما آن را برای برداشتن آماده می کنند. برداشتن صحیح فرورفتگی خودکار با استفاده از روش PDR نیازمند یک مسیر است.

به این دلیل که تکنسین ها باید به پشت یک فرورفتگی دسترسی داشته باشند تا آن را از بین ببرند. ایجاد یک مسیر ممکن است مستلزم حذف چراغ های عقب، پانل های داخلی و پانل های بدنه باشد که ممکن است دسترسی را مسدود کنند.

هنگامی که یک مسیر آزاد ایجاد شد ، منطقه آماده شده و به سمت مشکل هدایت می شود. فرآیند برداشتن فرورفتگی بدون رنگ در این مرحله آغاز می شود.

 

روش کار

روند ترمیم فرورفتگی با استفاده از ابزارهای تخصصی برای کارایی و دقت شروع می شود. بر روی سطح زیرین فرورفتگی فشار وارد می شود و اعوجاج ها با دقت فشار داده می شوند.

این فرآیند به پرداخت سطح آسیبی نمی رساند زیرا رنگ های پلی یورتان در وسایل نقلیه مدرن استفاده می شود و مواد گیج نازک تر و در نتیجه انعطاف پذیرتر هستند.

در سایت carsguide آمده که ، این روش فرورفتگی ها را به طور موثر صاف می کند تا بتوانند با نواحی اطراف خود مطابقت داشته باشند. هیچ نشانه ای از نقص برای چشمان غیر مسلح باقی نمی گذارد. تکنسین‌های ما نواحی  فرورفته را درمان می‌کنند و روکش اصلی وسیله نقلیه شما را بازیابی می‌کنند.

اکنون با ما تماس بگیرید تا بهترین خدمات  صافکاری pdr  تهران را در اختیار داشته باشید!

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =