صافکاری pdr چقدر بهتر از صافکاری سنتی است

صافکاری pdr درب خودرو

صافکاری pdr چقدر بهتر از صافکاری سنتی است

صافکاری pdr مطمئناً یک نوآوری جدید در مورد تعمیر فرورفتگی خودرو است. روش های سنتی که از سنباده و رنگ استفاده می کنند مدت زیادی است که وجود داشته است. ممکن است از اینکه خودروی مورد علاقه خود را در اختیار تکنسین های pdr قرار دهید ، به همان اندازه ماهر باشید ، زیرا ممکن است احساس کنید که یک تکنیک آزمایش شده و واقعی که سالها خوب کار کرده است ، اکنون خوب کار می کند.

 

مسلماً روشهای سنتی ترمیم فرورفتگی می تواند کار را به پایان برساند – اما آنها دارای خطاهای مهمی هستند که باعث می شود از روش هوشمندانه تر و ابتکاری ترمیم ترمیم بدون رنگ فرورفتگی عقب بمانیم. ما در صافکاری سعید می دانیم.

ما به عنوان متخصصان تعمیر فرورفتگی ها که متخصص صافکاری pdr هستند ، به خوبی مزایای کاردستی خود را نسبت به روش های دیگر می دانیم و می توان با خیال راحت گفت که در بسیاری از موارد ، این روش ایده آل ترمیم فرورفتگی برای انواع مختلف است. فرورفتگی در زیر، دقیقاً دلیل آن را توضیح خواهیم داد.

 

انجام pdr درب ماشین قرمز رنگ توسط تعمیرکار
انجام pdr درب ماشین قرمز رنگ توسط تعمیرکار ماهر

 

صافکاری pdr و مزایای فراوان آن

صافکاری pdr یک روش کاملاً مکانیکی برای مراقبت از فرورفتگی است. ما از ابزارهای تخصصی و دستی استفاده می کنیم تا به آرامی فرورفتگی های ماشین یا وسیله نقلیه ناوگان شما را فشار داده و ماساژ دهیم. هر چیزی از تعمیر آسیب های ناشی از برخورد خودرو گرفته تا ضربه های درب برای ما قابل مقایسه نیست.

در سایت forbes آمده است

صافکاری pdr بالاتر از رقبا است زیرا:

  • سریع است. از آنجا که تکنسین های ما نیازی به زحمت کشیدن با سنباده زدن یا رنگ آمیزی یا پرکننده ندارند، می توانیم کار را سریعتر انجام دهیم. به سرعت به صندلی راننده برمی گردی! کاری که صافکاری سنتی در هفته‌ها انجام می‌دهند، ما اغلب می‌توانیم در چند روز انجام دهیم و شما را سریع‌تر به جاده بازگردانیم. با توجه به این که رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی به همان اندازه سردرد دارد ، می خواهید وسیله نقلیه خود را به سرعت تعمیر کنید.

 

  • به صرفه است. از آنجایی که تکنیک های ما بسیار سریع هستند، شما، مصرف کننده، در هزینه خود صرفه جویی می کنید. سایر روش های صافکاری نیاز به همه چیز دارد ، از رنگ گرفته تا سنباده ها ، و اغلب یک فرآیند چند مرحله ای هستند ، به این معنی که شما هزینه بیشتری را برای کار گسترده تر پرداخت می کنید.

 

  • سبز است منظور ما رنگ ابزارمان نیست! از آنجایی که صافکاری pdr با دست انجام می شود و همچنین از هیچ رنگی استفاده نمی شود، تأثیر بسیار ملایم تری بر محیط زیست نسبت به روش های رنگ آمیزی سنتی دارد که می تواند از ابزار الکترونیکی استفاده کند و با استفاده از رنگ، مواد شیمیایی خارجی را وارد محیط کند.

 

در مورد صافکاری pdr کنجکاو هستید؟ ما برای کمک اینجا هستیم.

صافکاری سعید خوشحال خواهد شد که به هر یک از سؤالات صافکاری pdr شما پاسخ دهد. اکنون با دفتر ما تماس بگیرید.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

One thought on “صافکاری pdr چقدر بهتر از صافکاری سنتی است

  1. اشتراک ها: صافکاری pdr چقدر بهتر از صافکاری سنتی است | mah...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 10 =