تشخیص فرورفتگی ماشین

تشخیص فرورفتگی ماشین

فرورفتگی و برخورد: تفاوت چیست؟

بسیاری از ما دو واژه ding و den را به جای یکدیگر به کار برده ایم، اما آیا می دانستید که این دو کلمه معانی متفاوتی دارند؟ درسته! در مقاله زیر، تفاوت بین دنگ و فرورفتگی را بررسی خواهیم کرد و با افرادی که می توانید برای بهترین مراقبت ممکن برای نیازهای تعمیر خودرو خود صافکاری بدون رنگ سعید تماس بگیرید، آشنا خواهیم شد.

 

“دینگ” چیست؟

به طور کلی ، یک “دینگ” به عنوان منطقه کوچکی از آسیب به وسیله نقلیه طبقه بندی می شود ، که بیش از 0.5 اینچ قطر ندارد. این نوع آسیب اغلب تأثیر کمی بر رنگ بیرونی وسیله نقلیه شما ندارد. این نوع نقص ها عموماً در نتیجه حوادث جزئی رخ می دهند و اغلب چندان قابل توجه نیستند.

 

آیا می توان یک دینگ کوچک را به تنهایی تعمیر کرد؟

هر چیزی که ممکن است توصیه نمی شود. حتی با وجود اینکه دانگ ها اغلب از نظر اندازه کوچک هستند، ممکن است در درازمدت با تلاش برای اصلاح این وضعیت، بیشتر ضرر داشته باشید تا مفید. با انجام این کار به تنهایی، ممکن است متوجه شوید که مجبور خواهید بود برای ترمیم آسیبی که در تلاش برای تعمیر دینگ به تنهایی ایجاد کرده اید، پول زیادی خرج کنید.

 

 “دنت” چیست؟

بر خلاف دینگ معمولی شما، فرورفتگی کمی نگران کننده است. “خروج” واقعی نوعی آسیب است که به وسیله نقلیه وارد می شود که سطح بیشتری را نسبت به یک دانگ پوشش می دهد. فرورفتگی ها عموماً به رنگ و/یا فلز آسیب می رسانند ، بدتر از دینگ ها هستند و در نهایت ، هزینه بیشتری برای تعمیرات شما خواهند داشت.

 

انواع مختلفی از فرورفتگی وجود دارد. فرورفتگی های گرد، فرورفتگی های چین دار، فرورفتگی های تیز، و فرورفتگی های تگرگ چند مورد هستند. این فرورفتگی ها می توانند به روش های مختلفی از جمله بلایای طبیعی ، تصادفات رانندگی ، رانندگی بی دقتی و موارد دیگر رخ دهند. هر نوع فرورفتگی می‌تواند به یک اندازه نگران‌کننده باشد، اما هر کدام را می‌توان توسط یک متخصص متخصص در خدمات فرورفتگی و دینگ تعمیر کرد.

 

تشخیص فرورفتگی ماشین در صافکاری بدون رنگ

 

من متوجه فرورفتگی یا زنگ زدگی در وسیله نقلیه خود شده ام. باید چکار کنم؟

در صافکاری سعید ، ما در مراقبت از آن ضربه ها و فرورفتگی های مزاحم تخصص داریم تا مجبور نباشید.

ما در تهران، واقع شده‌ایم و وظیفه داریم بهترین‌ها را در زمینه ترمیم فرورفتگی بدون رنگ به شما ارائه دهیم.

تجهیزات تخصصی ما دقت و دقت را برای یک کار به خوبی انجام می دهد.

هنگامی که طبیعت به شکل یک طوفان تگرگ یا سایر رویدادهای مرتبط با آب و هوا شروع به کار می کند، ممکن است چندین فرورفتگی و فرورفتگی ایجاد شود.

کارکنان متخصص ما متعهد هستند که با شما همکاری کنند تا با شرکت بیمه شما همکاری کنند تا خودروی شما با خیال راحت به جاده بازگردد.

بدون توجه به علت فرورفتگی یا دانگ، به سادگی یک ارتباط به ما بدهید، یا برای تخمین رایگان به آنجا بروید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید!

 

منبع خارجی:

https://www.suburbanautobody.com/blog/entryid/63/what-is-the-difference-between-a-ding-and-a-dent

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 3 =