کلینیک تخصصی خودروی سعید مجموعه کامل از خدمات و استفاده از افراد دوره‌دیده زیر نظر استاد سعید است.

این مجموعه فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرده است.

خدمات مجموعه شامل:

👈 صافکاری pdrبا دستگاه هاتباکس آمریکایی به‌صورت تضمینی و بدون موج از همه مهم‌تر بدون هیچ‌گونه افت قیمت

👈 لیسه گیری تخصصی خط های عمیق روی بدنه با دستگاه ایربراش

👈 رنگ‌آمیزی بدنه و سپرهای ماشین

👈 سپرسازی ماشین‌های خارجی با دستگاه جوش

👈 شاسی کشی با دستگاه

👈 سرامیک بدنه ماشین به‌صورت حرفه‌ای با ماندگاری ۵ سال با مواد آلمانی

👈 پولیش و واکس ماشین

👈 صفر شویی داخل ماشین با دستگاه بخار شو

👈 مکانیکی ماشین‌های خارجی و ایرانی

و…

 

داستان فعالیت من

بنده سعید طیبی پور متولد ۷۴/۷/۹ هستم من از بچگی عاشق کار صافکاری بودم و به این کار خیلی علاقه داشتم.

من از ۱۱سالگی شروع به کار کردم و داخل مغازه عمویم مشغول بکار شدم و در کنار کار، تحصیل هم می‌کردم

سه سال شاگردی کردم و کار یاد گرفتم و تصمیم گرفتم که برای خودم کار کنم. با کمک مادرم (که من هر چیزی دارم از مادرم دارم) اولین مغازه را توی بلوار ارتش اقدسیه در سال 92 گرفتم. داداشم که کار نقاشی انجام می‌داد پیش خودم آوردم و شروع با کمک هم شروع به کار کردیم، در ابتدای کار مشتری کم داشتیم و درآمد خیلی کم بود اما ولی برای استارت کار خوب بود.

کلاً یک سال اونجا بودم و کلی تجربه به دست آوردم و بعد از اونجا یه مغازه در میدان هروی گرفتم که تا الآن هم اونجا هستم. اینجا کلاً همه چیز فرق کرد و خدا را شکر تونستم چند نفر کار بلد هم پیش خودم بیارم.

حدوداً سه تا کارگر داشتیم، مشتری هام روز به روز بیشتر می‌شد. اکثراً معرف بودن (مشتری‌ها معرفی می‌کردند) و مشتری‌ها از کیفیت کار راضی بودن، خداراشکر منم از روز اول دنبال همین بودم که مشتری باید راضی از این مغازه بیرون بره. همیشه به برادرم و همه کارکنان می‌گفتم که از نباید از کیفیت کار کم بگذارند و آن‌ها هم واقعاً ۱۰۰% توانشون را توی کار می‌گذاشتند.

همه چیز خوب پیش می‌رفت. ولی من دوست داشتم به‌جاهای بالاتری برسم، بتونم مجموعه را بزرگ‌تر و قوی‌تر کنم

تا اینکه سال ۹۵ از یکی از بستگانمون که رفته بود ترکیه یه چیزایی در مورد صافکاری pdr شنیده بودم،  خیلی کنجکاو شدم که مگه میشه صافکاری ۱۰۰درصد بدون موج‌ باشه. چون کار خودم و همکارانم رو دیده بودم یه ریزه موج داشت، سریع تصمیم گرفتم و رفتم ترکیه پیش یه آقای که بهش mtcمیگفتن و سه ماه بدون پول برای اون کار کردم و صافکاری pdr رو یاد گرفتم. میتونم ادعا کنم که جزو ده نفری اولی بودم که تو ایران صافکاری pdr انجام می‌دادم.
بعد شروع کردم واسه رشد کارم، پیج اینستاگرام زدم (اسم پیجم @auto.clinic.saeedهستش) و استارت کار رو زدم و میدونستم مثل خیلی‌ها دوره‌های آموزشی pdrبگذارم، ولی خودمو درگیرش نکردم. فقط تمرکز کردم رو کیفیت و تضمینی بودن کار.

چند ماه اول کلیه مشتری‌های قبلیم باورشون نمی‌شد که صافکاری بدون رنگ انجام شده، همه فکر می‌کردند که بتونه خورده که موج نمیزنه تا اینکه شناخت مردم به صافکاری pdrبیشتر شد.

همین جریان که من زود اقدام کردم واسه یاد گرفتن این کار خیلی کمکم کرد که قدم‌های خیلی بزرگی تو زندگی‌ام بردارم و حجم زیادی مشتری‌های وفادار و دوست‌داشتنی داشته باشم.

من خدا را شکر می‌کنم که تا الآن موفق بودم و از درآمدم راضی هستم و هنوز هم به اهداف بزرگ‌تر فکر می‌کنم و مطمئنم که حتماً بهشون می‌رسم.